با ما تماس بگیرید

پشتیبانی با کادر مجرب

سوالات متداول

هزینه ها و بازه های زمانی تحویل کالا چقدر است؟

برای ارسال محصول بدست شما مشتریان عزیز دو روش ارسال فعال است.

1.ارسال با باربری های طرف قرارداد ما

2. ارسال با پست تیپاکس

حمل و نقل

در این بخش قسمتی از سوالات پرتکرار مشتریان عزیز پاسخ داده شده است. لازم بذکر است درصورتی پاسخ سوال خود را بین سوالات متداول نیافتید با ماتماس بگیرید.

تغییر رنگ و ابعاد اکثر محصولات موجود در سایت قابل تغییر است .

برای تغییر ابعاد و رنگ محصول خریداری شده ابتدا با ما تماس بگیرید تا هماهنگی های لازم با کارخانه انجام بپذیرد.

بعد از تحویل کالای خود تنها 5 روز فرصت دارید نسبت به مرجوع کردن کالای خریداری شده اقدام نمایید.

برای این منظور میبایست ابتدا با پشتیبانی چوبین مارکت تماس بگیرید تا هماهنگی های  لازم برای مرجوع کردن کالا صورت بگیرید.

بعد از ثبت سفارش توسط شما همکاران ما با شما تماس میگیرند و در صورت موجود بودن کالای خریداری شده بعد از دو روز کاری کالا برای شما ارسال میشود.

چنانچه کالای خریداری شده در انبار موجود نباشد یا رنگ یا ابعاد به سفارش شما تغییر کرده باشد میبایست بین هشت تا دوازده روز کاری تا آماده شدن کالای خود منتظر بمانید.

چوبین مارکت برای فروش عمده به قیمت همکاری برای همکاران گرامی برنامه های متنوعی را تدارک دیده است.با تیم پشتیبانی تماس بگیرید.

تیم چوبین مارکت تمام تلاش خود را برای صحیح وسالم رساندن محصول بدست شما مشتریان عزیز بکار بسته است.

چنانچه بعد از تحویل کالا متوجه خط و خش یا ایراد و شکستگی در محصول دریافتی خود شدید بلافاصله با همکاران ما تماس حاصل فرمایید تا تمامی مراحل مرجوعی کالا انجام گیرد و یک کالای دیگر با هزینه خودمان برایتان ارسال شود لازم به ذکر است که  تمامی هزینه های مرجوع وارسال کالا ی مرجوعی با چوبین مارکت است.

در قسمت حساب کاربری شما گزینه ای تحت عنوان پیگیری و مراحل سفارش وجود دارد که در ان بخش امکان مشاهده تمامی مراحل سفارش شما بصورت لحظه ای قابل مشاهده است.

بطور کلی این اتفاق بصورت نادر اتفاق می افتد ولی چنانچه این مشکل برای شما اتفاق افتاد و تا 24 ساعت مبلغ به حساب شما برگشت نخورد با تیم پتیبانی چوبین مارکت تماس حاصل فرمایید تا مورد برای شما پیبگیری شود.

درصورتی که محصول آماده ی تحویل در راه رسیدن به مقصد شما بود و سفارش از طرف شما به هر دلیلی لغو شد چنانچه محصول به مقصد شما رسید موظف هستید کالا را با همان بسته بندی که تحویل گرفتید مرجوع کنید در این صورت  بلافاصله بعد از تحویل کالا وبه تایید رسیدن توسط کارشناس مامبلغ شما را منهای پانزده درصد برای شما واریز خواهد شد که این مبلغ از هزینه کل سفارش کسر خواهد شد.

ضمنا هزینه حمل و نقل کالای مرجوعی از مبدا مشتری به مقصد چوبین مارکت بعهده مشتری میباشد. 

نمایشگاه :06152623116

پشتیبانی سایت :09351807324

مشاوره واتس اپ :09386939140

کارخانه :09169496933

آیا آنچه را که نیاز دارید پیدا نکردید؟ مشکلی نیست سوالات خود را بپرسید و تیم پشتیبانی در اسرع وقت پاسخ خواهد داد.